Nie wszystkie żele pod prysznic sprawdzają się tak, jak byśmy chcieli. Kiedy facet po całym dniu spędzonym w pracy wraca spocony do domu, a przed nim jeszcze wieczorne spotkanie z ukochaną, wiadomo, że niezbędny jest silny i dezynfekujący skórę środek. Niestety, wiele żeli pod prysznic swoja skuteczność zawdzięcza tylko teorii. Na szczęście, całkiem niedawno powstała zupełnie nowa gama żeli pod prysznic dla mężczyzn. Kosmetyki opracowane dla wszystkich chłopaków i panów laq zadziwiają skutecznością, niezwykłym aromatem i wydajnością. Warto więc przyjrzeć się im z bliska!

Laq – idealna pielęgnacja męskiego ciała

Żele pod prysznic Laq skomponowane zostały wyłącznie z naturalnych składników roślinnych, dzięki czemu nie powodują alergii i zmian skórnych. Odwiedzając sklep internetowy, możemy też zauważyć, że każdy z zaprezentowanych żeli pod prysznic jest innego koloru, a w dodatku posiada intrygującą etykietę z dowcipną nazwą. Można zatem skusić się na zakup żeli pod prysznic:

– Passat Sąsiada

– Błękit Paryża

– Szwagier Bartasa

– Kołcz Majk

– Kocica Piwonia

– Krwawa Mery

– Siki Weroniki

– Doberman

– Ryszard z Bieszczad

Żele dla mężczyzn Laq – oryginalna nazwa receptą na sukces?

Niektórym zawadiackie nazwy żeli pod prysznic mogą się wydawać nieco kontrowersyjne, ale nie można zaprzeczyć, że przyciągają uwagę. Etykiety zaprojektowane są w sposób dowcipny i zawadiacki, a pewien rodzaj poczucia humoru jest dziś wręcz niezbędny by móc odpowiednio trafić w target, który bez większego zastanowienia będzie chciał wypróbować nowinki z działu kosmetycznego. Żele dla mężczyzn Laq, w porównaniu z innymi, znajdującymi się na półkach obok, pachną naprawdę bardzo intensywnie nawet na długo po tym, gdy zakręcimy kurek pod prysznicem. Antybakteryjne działanie i profesjonalnie dopracowana receptura sprawiają, że ciało poci się wolniej, przez długa chwilę zachowując świeżość. Żele Laq polecane są do codziennej pielęgnacji, można je ze sobą zabierać także w podróż. Butelka żelu bez problemu zmieści się w każdej torbie lub walizce.